وارنا به عنوان یک تفریگاه ساحلی دریایی شهرت بین المللی دارد. هوا در وارنا از نیمه شهریور کمی رو به سردی می رود و بهترین ماه برای سفر به وارنا تیر و نیمه مرداد می باشد.
وارنا یکی از قدیمی ترین شهرهای اروپا، پس از سوفیا و پلوودیو سومین مرکز بزرگ صنعتی بلغارستان به شمار می رود و در صنعت کشتیرانی ، کشتی سازی و تعمیرات کشتی فعال می باشد.

اين شهر بر کرانه دریای سیاه در نزدیکی دریاچه وارنا واقع شده و بندر مهمی در بخش شرقی بلغارستان به شمار می‌رود. این شهر در 470 کیلومتری شمال شرقی صوفیه قرار دارد و شهر های مهم اطراف دوبریخ ، شومن و بورگاس هستند.

شهر وارنا

شهر وارنا

 

چشمه هاي آب معدني اين شهر را به يكي از زيباترين مراكز گردشگري با شهرتي جهاني تبديل نموده است. در آبراه ارتباطي دريا با درياچه وارنا بزرگترين سازه حمل و نقلي شبه جزيره بالكان يعني پل آسپاروخوف ساخته شده است.

اهالی اين شهر از انواع و اقسام طرفندها برای کسب درآمد بهره میبرند. مثل اجاره دادن سايبان و تخت در حاشيه ساحل و همينطور اجاره دادن اتومبيل، موتورسيکلت، دوچرخه و اسب‌هاي کوتاه قد.. در بازارچه‌هاي اطراف اين مناطق ساحلی، انواع و اقسام جانوران نظير طوطی، ميمون، تمساح و مارهاي کوچک و بزرگ موجود است تا گردشگران در ازای پرداخت مبلغی آن‌ها را در اختيار گرفته و عکس يادگاری بگيرند.

شهر وارنا

شهر وارنا

 

مراکز خرید

يكی از بزرگترين مراكز خريد وارنا ، وارنا مال است، پاساز بزرگی كه در حدود 150 فروشگاه متنوع دارد و اجناس مختلف از لباس و سوغاتی گرفته تا لوازم الکترونیک را به فروش می رسانند. شما می توانيد با بازديد از مغازه های آن خريد خوبی انجام دهيد.  علاوه بر آن مغازه های کوچک و جالب در بازارهای خیابانی وجود دارد كه شما می توانيد لباس ، كيف و كفش ،چرم، صنايع دستي و سوغاتی را از آنجا تهيه نماييد.

شهر وارنا

شهر وارنا

 

دیدنی ها

مهمترین مکان دیدنی وارنا کلیسای جامع و پارک باغ دریایی است که در مرکز شهر قرار دارد. بلغاریها به این پارک مورس کاتو گرادینا و به انگلیسی سی گاردن می گویند .
مجتمع ماسه های طلایی يا گلدن سندز ، یکی از سواحل دیدنی و جاذبه های گردشگری وارنا بلغارستان، مجموعه ای از مروارید های آرمیده در میان انبوهی از تپه های جنگلی و ماسه های سفید و طلایی و آبهای زلال آبی ، گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.
گلدن سندز اقامتگاهی ساحلی برای کودکان و خانواده هاست که دارای امکانات فوق العاده ورزشی ، تفریحی ، چشمه های آب درمانی که بارها جایزه معروف پرچم بین المللی را از محیط زیست دریافت نموده است.

شهر وارنا

شهر وارنا

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.