تور بلغارستان از جمله تورهای اروپایی ارزان قیمت است که در کنار قیمت مناسب ، با تفریحات جذابی نیز ، همراه است . از مهم ترین شهرهای بلغارستان ، وارنا است که احتمالا در برنامه سفرتان خواهد بود . جالب است بدانید در ایران ، به دلیل جاذبه های شهر وارنا ، اکثرا از تور بلغارستان با عنوان تور وارنا یا می کنند . وارنا را به نوعی می توان پایتخت تابستانی بلغارستان نامید . در فصل تابستان میلیون ها توریست به واسطه وجود پاتوق های متعدد ساحلی در اطراف شهر وارنا روانه این منطقه می شوند . از جاذبه های مهم شهر وارنا می توان به پارک دریایی ، دلفیناریوم ، پل آسپاراخوف ، کلیسای جامع ارتدوکس شرقی و … اشاره کرد .

شهر وارنا بلغارستان

شهر وارنا بلغارستان

وارنا يكی از قديمي ترين شهرهای اروپا و از جاهای دیدنی بلغارستان است . فرهنگ های متعدد در اين منطقه به هم آميخته شده اند . در حومه وارنا هنگام حفاريهای باستان شناسی در مكانی كه نكروپوليس Necropolis ناميده می شود ، قديمي ترين گنجينه طلاي دنيا مربوط به هزاره چهارم قبل از ميلاد كشف كردند .

شهر وارنا بلغارستان

شهر وارنا بلغارستان

در چشم انداز شهر وارنا از درون دريا ، وارنا ساخته شده در طبقات متعددي با ارتفاع 3 تا 20 متر جلوه مي كند ، گويي كه از آسمان برون آمده و تا ساحل سرازير می شود . ساحل عريضی كه گاه تا 50 متر پهنا پيدا مي كند . اقليم قاره اي و معتدل وارنا بشدت متاثر از درياي مجاور آن است . بهار خنک ، تابستان معتدل و پاييز آفتابي و زمستان ملايم است . سواحل فوق العاده و چشمه های آب معدنی اين شهر را به يكي از زيباترين مراكز گردشگري با شهرتی جهانی تبديل نموده است . در آبراه ارتباطی دريا با درياچه وارنا بزرگترين سازه حمل و نقلی شبه جزيره بالكان يعني پل آسپاروخوف Asparouhov Bridge ساخته شده است. وارنا در بین گردشگران تور بلغارستان به داشتن مراکز خرید ، فروشگاهها و هایپر استارهای ارزان قیمت مشهور است که تقریبا هر کالایی را می توان در آن یافت .

شهر وارنا بلغارستان

شهر وارنا بلغارستان

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.