اگر در تور بلغارستان قصد خرید دارید ، آشنایی با مراکز خرید این کشور ، انتخابهای بهتری به شما میدهد . صوفیا اوت لیت سنتر ، اولین مرکز اوت لیت بلغارستان است که در آن بهترین مارک های شناخته شده جهان ، شعبه دارند . 80 فروشگاه در این مرکز خرید به چشم میخورد که هرکدام نمایندگی یک برند معتبر هستند که اجناس خود را با قیمت مناسب عرضه می کنند .  صوفیا اوت لیت سنتر یکی از بهترین مراکز خرید صوفیا ست که میتوانید هر جنسی را در آن پیدا کنید . انواع پوشاک ، لباس زیر ، لباس ورزشی و همچنین لوازم خانگی و لوازم جانبی  در این مرکز ارائه می شود .

مرکز خرید صوفیا اوت لیت سنتر

مرکز خرید صوفیا اوت لیت سنتر

مرکز خرید اوت لت سنتر صوفیا از بهترین مراکز خرید بلغارستان است که در سال 2010 افتتاح شد . فروشگاه های لوکس و فوق العاده ، کافی شاپ و فست فودهای بین المللی در این مجتمع بی نظیر وجود دارد . این مرکز تنها یک مرکز خرید نیست و سرگرمی های لذتبخشی در آن بچشم میخورد . در این مرکز خرید ، بانک و داروخانه نیز وجود دارد .

صوفیا اوت لیت سنتر

صوفیا اوت لیت سنتر

مرکز خرید صوفیا اوت لیت سنتر

مرکز خرید صوفیا اوت لیت سنتر

اطلاعات مرکز خرید صوفیا اوت لیت سنتر :

آدرس مرکز خرید صوفیا اوت لیت سنتر : Boulevard “Tsarigradsko shose” 92A, 1138 Sofia, Bulgaria
ساعات کمرکز خرید صوفیا اوت لیت سنتر : از 10 صبح تا 9 شب .
وبسایت اوت لیت سنتر صوفیا : www.sofiaoutletcenter.bg

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.