هتل رادیسون بلو در شهر صوفیا بلغارستان واقع شده است . این هتل در مرکز شهر و درست روبروی کلیسای جامع الکساندر نوسکی و تنها در چند قدمی تئاتر ملی ایوان وازوف ، در میدان نارودنو قرار دارد . فاصله هتل رادیسون بلو گرند تا فرودگاه صوفیا 10 کیلومتر است . این هتل صوفیا میتواند میزبان خوبی برای گردشگران تور بلغارستان باشد .

هتل رادیسون بلو گرند صوفیا

هتل رادیسون بلو گرند صوفیا

سرویس دهی هتل رادیسون بلو گرند صوفیا به صورت BB می‌باشد و انصافا صبحانه دلچسبی در آن سرو می شود . از هتل های نزدیک به هتل رادیسون بلو میتوان به هتل های Sense Hotel Sofia، Sense Hotel Sofia، Central Apartment و Slavyanska Beseda Hotel اشاره کرد . هتل تا مرکز شهر صوفیه 1 کیلومتر و تا فرودگاه صوفیه 10 کیلومتر فاصله دارد .

هتل رادیسون بلو گرند صوفیا

هتل رادیسون بلو گرند صوفیا

اتاق های هتل رادیسون بلو دارای تلویزیون ، حمام اختصاصی ، اینترنت بی سیم ، چای و قهوه ساز ، مینی بار و گاوصندوق می‌باشند . در مجموع هتل رادیسون بلو صوفیا دارای 142 اتاق میباشد که دسترسی به طبقات توسط آسانسور فراهم می‌شود . اتاق های هتل رادیسون در انواع اتاق استاندارد ، اتاق بیزینس کلاس ، جونیور سوئیت و سوئیت بیزینس کلاس قابل رزرو است .

هتل رادیسون بلو صوفیا

هتل رادیسون بلو صوفیا

امکانات هتل رادیسون بلو گرند صوفیا شامل ماساژ ، سونا ، حمام ترکی و بخار ، باشگاه بدنسازی، وای فای رایگان ، می باشد . اين هتل دارای فروشگاه های متعددی ست . اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد . اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان ، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت . این هتل یکی از شیک ترین هتل های بلغارستان محسوب می شود .

هتل رادیسون بلو در صوفیا

هتل رادیسون بلو در صوفیا

اطلاعات هتل رادیسون بلو گرند صوفیا :

آدرس هتل رادیسون بلو :  pl. “Narodno sabranie” 4, 1000 Sofia, Bulgaria
تلفن هتل رادیسون بلو : 35929334334
وبسایت هتل رادیسون بلو : www.radissonblu.com

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.