مرکز خرید Grand Mall یکی از مهم ترین مراکز خرید وارنا است که دارای 200 فروشگاه ، سینما ، رستوران ، فست فود ، شعبه SUBWAY و پارگینگ رایگان است . در این مرکز خرید بلغارستان ، برندهای معروفی مانند Carrefour, H&M, Zara, Massimo Dutti, Humanic, Playlife, Bata, Sport Vision, Intersport, Misaki شعبه دارند . میتوانید در تور بلغارستان برای بازدید از این مرکز زمانی اختصاص دهید . 

مرکز خرید گرند مال وارنا

مرکز خرید گرند مال

مرکز خرید گرند مال در سال 2010 در زمینی به مساحت 52000 مترمربع در شهر وارنا ساخته شد . گرند مال که یکی از بهترین مراکز خرید بلغارستان است که از نظر دسترسی بهترین موقعیت را در بین مراکز خرید وارنا دارد . این مرکز وارنا در خیابان منتهی به فرودگاه وارنا و در نزدیکی سیتی سنتر واقع شده است . در چند قدمی گرند مال ایستگاه مرکزی اتوبوس قرار گرفته که با سوار شدن خط 409 می توانید به راحتی به گلدن سندز رفت و آمد کنید .

مرکز خرید گرند مال وارنا

مرکز خرید گرند مال

اطلاعات مرکز خرید گرند مال وارنا :

آدرس مرکز خرید گرند مال : Академик Андрей Сахаров“ 2, 9000 Варна, Bulgaria
وبسایت مرکز خرید گرند مال : www.grandmall-varna.com
ساعت کار مرکز خرید گرند مال : 10 صبح تا 10 شب

گرند مال وارنا

گرند مال وارنا

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.